Ośrodek Edukacji Ekologicznej

ul. Piaskowa 23
82-120 Krynica Morska
54°26'11", 19°36'50"
tel. +48 608 500 665
tel. + 48 /55/ 247 66 67

Informacje

 

KRYNICA MORSKA - PIASKI
Jedyne takie miejsce nie tylko dla najmłodszych. Na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu zielonej Mierzei Wiślanej, otoczonej od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego, nieopodal granicy UNII EUROPEJSKIEJ - tuż przy granicy z Rosją (3 km) znalazł swoje jedyne niepowtarzalne miejsce 
 
OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
 
Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju. Długa piaszczysta plaża, łagodnie opadające dno morskie i cieplejsza niż na zachodnim wybrzeżu Bałtyku woda latem zachęca do słonecznych kąpieli, a w innych porach roku do spacerów wzdłuż brzegu morskiego, nagradzając najbardziej spostrzegawczych żywicznym skarbem - BURSZTYNEM. 
 
Ośrodek położony na ponad hektarowym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie idealnie nadającym się do wypoczynku dzieci. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.
Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, plenerowa siłownia, wypożyczalnia rowerów, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawiają, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
 
Przebywającym u nas dzieciom oferujemy zakwaterowanie w:
- w budynku głównym w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi,
Baza noclegowa dla kadry – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi,
 
Zaplecze gastronomiczne.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie w konfiguracji i porach dostosowanych do potrzeb naszych gości. Wszystkie posiłki mogą być serwowane w formie bufetu lub do stolików.

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.