Wynajem pokoi "Tari"

ul. Piaskowa 2
82-120 Krynica Morska-Piaski
54°25'45", 19°35'52"
tel. +48 /55/ 648-66-49
tel. +48 /507/ 128-320

Informacje

Obiekt   położony jest w centrum miejscowości, w pobliżu portu. Budynki znajdują się na ogrodzonym, pełnym zieleni terenie. Oferujemy pokoje 2,3 osobowe i pokój 4 osobowy. Każdy pokój posiada własną łazienkę lodówkę i telewizor.

W budynku znajduje się kuchnia wyposażona w urządzenia i naczynia kuchenne, ktorą udostępniamy gościom do sporządzania śniadań i kolacji.

Na zewnątrz budynku i w ogrodzie można korzystać z rozstawionych tam mebli ogrodowych z możliwością grillowania na istniejących lub własnych urządzeniach.

Przebywającym na terenie posesji  gościom udostępniamy   korzystanie z bezprzewodowego łącza internetowego.

Na  posesji, jest też  domek, w którym może mieszkać  6-7 osób. W domku znajdują się  2 pokoje z sypialnym poddaszem, łazienka i aneks kuchenny.

 

W niewielkiej odległości znajdują się    restauracje i smażalnie serwujące smaczne posiłki. W pobliżu są też dobrze zaopartrzone sklepy wielobranżowe. 
 

Poza sezonem zapewniamy  ZNIŻKI !!!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.